Nagy és Pál Ügyvédi Iroda állásajánlata

Kategória: Felvételi

13
okt

Folyamatosan növekvő budapesti belvárosi ügyvédi iroda olyan friss jogi diplomával rendelkező jogász kollégák jelentkezését várja ügyvédjelölti pozícióra, akik hosszútávon érdeklődnek az ügyvédi vagy jogtanácsosi pálya iránt, szeretik a kihívásokat és szeretnének megismerkedni több jogterülettel is.

Feladatok:

  • közbeszerzési eljárások bonyolítása,
  • közbeszerzési minőségellenőrzés,
  • eljárás bírósági, cégbírósági, közigazgatási, egyéb hatósági ügyekben,
  • okiratszerkesztés,
  • jogi szakvélemények készítése,
  • jogi háttérmunka,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel,
  • a feladatokkal érintett jogterületek: közbeszerzési jog, polgári jog, társasági jog, gazdasági jog

Elvárások:

  • elhivatottság,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • fejlődőképesség,
  • önálló munkavégzés,
  • terhelhetőség, nyitottság,
  • lojalitás,
  • egy idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség önálló munkavégzéssel,
  • változatos munka,
  • gyakorlati tapasztalatszerzés több jogterületen.

Munkáltató: Nagy és Pál Ügyvédi Iroda
Kapcsolattartó: Gál Ildikó
Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 17. II. em. 9.
E-mail: gal.ildiko@nagyespal.hu
Jelentkezés módja: e-mail útján fényképes önéletrajz és motivációs levél megküldésével

Miért a PTE ÁJK?

ÁJK a Facebookon