Rektori ösztöndíj a 2018-ban felvételizőknek

jún

A Pécsi Tudományegyetem Rektori Ösztöndíjpályázatot hirdet a 2018-ban felvételizők legjobbjai számára. Az ösztöndíj összege: 100.000 Ft/fő.

Az ösztöndíjra azok pályázhatnak, akik 1. helyen jelentkeznek a PTE-re olyan szakra, amelyre korábban nem jártak, nappali alap- vagy osztatlan képzésre nyernek felvételt és a 2018/2019-as tanév őszi és tavaszi félévében is folytatják tanulmányaikat. Az ösztöndíjat összesen 200 fő nyerheti el: 100 fő állami ösztöndíjas és 100 fő önköltséges hallgató. Minden karon - a pályázók arányában - a legmagasabb pontszámmal felvettek részesülhetnek az ösztöndíjban.

Az ösztöndíjra a pályázatot kizárólag a Neptun rendszeren keresztül lehet majd benyújtani a beiratkozási lap kitöltését követően, legkésőbb 2018. szeptember 7-ig.
További részletek a rektori ösztöndíjról és a pályázati kiírás elérhető itt >>